Отзывы о компании Магазин женской одежды "Lamade"
- Настя І.
На лосинах кльош, постійно потрібно поправляти резинку на талії тому що вона скочу
ється а на спідниці біля блискавки розійшовся шов і потрібно було зашити щоб блискавка не порвалась - Сделка на маркетплейсе Prom.uaІлона Е.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалерій Я.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЧерниш Н.
- Анастасия К.
Трохи просвічує, але добре
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнастасія-Мишель Ф.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛюбомира М.
- Марина Б.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНастя О.
- Марина З.
Дякую вам за класні штаны,дочка дуже рада,і величезне дякую за то що швидко відправили💐